Kontakt

Recepcja


Marta Kwiatkowska Tel. 54 230 60 60

E mail: recepcja@watarski.pl


Sprzedaż samochodów osobowych


Kierownik Jarosław Nowakowski

E-mail: jaroslaw.nowakowski@watarski.pl


Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Violetta Augustyniak Tomaszewska Tel: +48 604 105 700

E-mail: violetta.tomaszewska@watarski.pl


Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Krystian Kalinowski Tel: +48 664 635 555

E-mail: krystian.kalinowski@watarski.pl


Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Maciej BieleckiTel: +48 789 442 423

E-mail: maciej.bielecki@watarski.pl


Sprzedaż samochodów dostawczych


Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Maciej Wojnarowski Tel: +48 600 906 644

E-mail: maciej.wojnarowski@watarski.pl


Sprzedaż flotowa


Doradca Klienta Flotowego

Dariusz Rakowski Tel: +48 571 449 249

E-mail: dariusz.rakowski@watarski.pl


Sprzedaż samochodów używanych


Specjalista ds. sprzedaży

Jakub Woźniak Tel: +48 507 792 862

E-mail: jakub.wozniak@watarski.pl


Specjalista ds. sprzedaży

Maciej Walczak Tel: +48 728 482 970

E-mail: maciej.walczak@watarski.pl 


Ubezpieczenia

Elżbieta Łozowska Tel: +48 501 022 712

E-mail: ubezpieczenia@watarski.pl


Serwis


Kierownik Marek Ochocki

E-mail: marek.ochocki@watarski.pl


Doradca serwisowy

Kamil Siębida Tel: +48 789 221 696

E-mail: serwis1@watarski.pl


Doradca serwisowy

Damian Grabczewski Tel: +48 600 906 641

E-mail: serwis2@watarski.pl


Asystent Serwisu

Kinga Maciąg Tel: +48 668 34 88 79

E-mail: kinga.maciag@watarski.pl


Części i Akcesoria


Kierownik - Dariusz Hajer

E-mail: dariusz.hajer@watarski.pl


Specjalista ds.części i akcesoriów

Maciej Sompolski Tel: +48 668 311 131

E-mail: maciej.sompolski@watarski.pl


NORA

Przedstawiciel Handlowy

Kamil Kowalski Tel: +48 789 221 693

E-mail: kamil.kowalski@watarski.pl


Centrum Napraw Powypadkowych


Kierownik Wojciech Wojciechowski

E-mail: wojciech.wojciechowski@watarski.pl


Doradca ds. napraw powypadkowych

Dawid Popowicz Tel: +48 728 470 801

E-mail: dawid.popowicz@watarski.pl