Kontakt

Sprzedaż samochodów osobowych


Kierownik Jarosław Nowakowski

E-mail: jarek@watarski.vw.pl


Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Violetta Augustyniak Tomaszewska Tel: +48 604 105 700

E-mail: violetta@watarski.vw.pl


Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Krystian Kalinowski Tel: +48 664 635 555

E-mail: krystian@watarski.vw.pl


Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Maciej BieleckiTel: +48 789 442 423

E-mail: maciej.bielecki@watarski.vw.pl


Sprzedaż samochodów dostawczych


Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Maciej Wojnarowski Tel: +48 600 906 644

E-mail: maciej@watarski.vw.pl


Sprzedaż flotowa


Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Michał Kądziela Tel: +48 571 449 249

E-mail: michal@watarski.vw.pl


Sprzedaż samochodów używanych


Specjalista ds. sprzedaży

Michał Dziurzyński Tel: +48 728 482 970

E-mail: uzywane@watarski.vw.pl


Specjalista ds. sprzedaży

Jakub Woźniak Tel: +48 507 792 862

E-mail: uzywane2@watarski.vw.pl


Serwis


Kierownik Marek Ochocki

E-mail: marek@watarski.vw.pl


Doradca serwisowy

Damian Grabczewski Tel: +48 600 906 641

E-mail: serwis2@watarski.vw.pl


Asystent Serwisu

Kinga Maciąg Tel: +48 668 34 88 79

E-mail: kinga@watarski.vw.pl


Części i Akcesoria


Kierownik - Dariusz Hajer

E-mail: darek@watarski.vw.pl


Specjalista ds.części i akcesoriów

Maciej Sompolski Tel: +48 668 311 131

E-mail: maciejs@watarski.vw.pl


NORA

Przedstawiciel Handlowy

Kamil Kowalski Tel: +48 789 221 693

E-mail: kamil.kowalski@watarski.vw.pl


Przedstawiciel Handlowy

Marcin Kuciński Tel: +48 602 629 689

E-mail: marcin@watarski.vw.pl


Ubezpieczenia


Specjalista ds. ubezpieczeń

Agnieszka Dróżka Tel: +48 600 245 421

E-mail: agnieszka@watarski.vw.pl


Centrum Napraw Powypadkowych


Kierownik Wojciech Wojciechowski

E-mail: wojtek@watarski.vw.pl


Doradca ds. napraw powypadkowych

Dawid Popowicz Tel: +48 728 470 801

E-mail: dawid@watarski.vw.pl