Fascynujące nowe podejście

Mocniejszy, bardziej komfortowy i lepiej skomunikowany niż kiedykolwiek - nowy Tiguan pokazuje, co potrafi. Inteligentne technologie dają mu nadzwyczajne możliwości. Jako dynamiczny SUV wyznacza nowe granice tego, co możliwe

Niezwykły na zewnątrz


Nowy Tiguan pokazuje, co znaczy określać się ciągle na nowo. Progresywny design i wyrazista sylwetka ze zdradzającymi siłę proporcjami, dynamicznym przodem nadwozia, precyzyjnie poprowadzonymi liniami i wyraźnie zaznaczoną linią "barków" jednoznacznie wskazują na jego mocne strony: innowacyjność, niepowtarzalność i bezkompromisową funkcjonalność. 

Nowy prowadzący


Nowy Tiguan dysponuje rozwiązaniami, dzięki którym bezpieczniej i bez zmęczenia dotrzesz do celu. Przykładem może być opcjonalny system Travel Assist, który dba o komfort jazdy* na wysokim poziomie, wspierając Cię w monotonnej podróży i męczących sytuacjach na drodze: 

 • Szczególnie na autostradach i głównych drogach krajowych Travel Assist może Ci ułatwić utrzymanie pasa ruchu i prędkości oraz odległości od jadącego z przodu pojazdu.
 • W połączeniu z dwusprzęgłową przekładnią DSG będziesz mógł bezstresowo poruszać się w korkach.

* W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

Ciekawy wewnątrz

Chciałbyś widzieć tylko prędkościomierz i obrotomierz? A może również inne dane i komunikaty z systemów wspomagających? Albo mapę nawigacji? Albo tytuł piosenki, której właśnie słuchasz? Lub kilka z tych informacji jednocześnie? Wszystko zależy od Ciebie: używając kierownicy wielofunkcyjnej możesz skonfigurować ekran wysokiej rozdzielczości tak, by spełniał swoje potrzeby. Digital Cockpit Pro należy do wyposażenia seryjnego Tiguana R-Line i Tiguana Elegance, dla Tiguana Life jest dostępny na życzenie.

 • Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 26 cm (10,25 cala)
 • Możliwość ustawienia konfiguracji - trzy konfiguracje można zapisać w pamięci


Dalekowzroczność: inteligentne światła


Tylne światła w technice LED i opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.LIGHT sprawiają, że Tiguan pokazuje się w pełnym blasku. W Tiguanie Elegance i Tiguanie R-Line reflektory posiadają funkcję doświetlania zakrętów i w pakiecie z nowymi światłami tylnymi są uzupełnione o dynamicznego asystenta świateł drogowych*: w zależności od sytuacji włączane lub wyłączane są poszczególne segmenty LED. Poprawia to nie tylko komfort prowadzenia samochodu, lecz również komfort kierowców jadących przed Tiguanem lub nadjeżdżających z przeciwka. Spektakularne są także dynamiczne kierunkowskazy, wskazujące płynną zmianą świateł kierunek skrętu.

* Wyposażenie seryjne Tiguana Elegance; dla Tiguana R-line dostępne na życzenie

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu odpowiemy na każde Twoje pytanie

Sprzedaż samochodów osobowych

 • Poniedziałek:08:00 - 17:00
 • Wtorek:08:00 - 17:00
 • Środa:08:00 - 17:00
 • Czwartek:08:00 - 17:00
 • Piątek:08:00 - 17:00
 • Sobota:08:00 - 13:00
 • Niedziela:Nieczynne

Kierownik

Jarosław Nowakowski

Specjalista ds. sprzedaży

Violetta Augustyniak Tomaszewska

Specjalista ds. sprzedaży

Krystian Kalinowski

Specjalista ds. Sprzedaży

Adam Bartczak

Asystent Działu Sprzedaży

Romina Górska